Press Online
SHOWBIZ

E akuzuan për “photoshop”, revoltohet Arjola Demiri: Kam lindur 3 fëmijë, nuk m’i kanë dhuruar

Aktorja e shumëpërfolur, Arjola Demiri është një prej personazheve më të komentuar në rrjetet sociale. Ajo është shumë aktive dhe vazhdimisht poston foto dhe video të ndryshme. Mirëpo, ndjekësit në Instagram e akuzojnë se përdor “photoshop”.

Arjola është revoltuar dhe përmes një “Instastory” thotë se janë filtra, dhe se e do veten në inperfeksionin e saj. Ajo thekson se është nënë e tre fëmijëve, prandaj ka celulit dhe strija.

“Nuk kam nevojë për filtra as për fotoshop për t’u fshehur nga ju. Unë e dua veten me të gjithë inperfeksionin tim perfekt, mos harroni 3 fëmijë njerëz nuk mi kanë dhuruar i kam lindur, unë do kem strija, celulit dhe kjo as ma heq as ma shton bukurinë. Mjaft komentuat mbi fotot e mia sikur kam zbukuruar një zombie me efekte. Kam zbukuruar thjesht ngjyrat e fotos. Na keni lodhur me këtë gjyqin e komenteve si me qenë profesionistë të editimit të fotove… filloni punoni diku më mirë”, ka shkruar Arjola./abcnews.al

Lajme të ngjashme

Nesër në Shkup, koncerti i madh Peace Festival për përvjetorin e Marrëveshjes së Ohrit

Press

“Turp t’ju vijë, fundërrina”, Dafina Zeqiri reagon ashpër pas akuzave nga ndjekësi

Press

“Dhimbje Dhimbje” kënga e radhës e Dafina Zeqirit

Press

Rita Ora thekson sërish se është krenare që ka lindur në Prishtinë

Press

Ronaldo nxjerr në shitje aeroplanin 20 milionësh

Press

A po vjen dasma e Ledrit dhe Sarës? (VIDEO)

Press