Press Online
SHOWBIZ

Elvana dhe Dhurata sërish në duet muzikor?

“Gajde”, titullohet dueti i parë në mes artisteve mjaft të dashura shqiptare Dhurata Dora e Elvana Gjata. Kënga u publikua gjatë sezonit të verës e për një kohë të shkurtër u shndërrua në hit, shkruan lajmi.net.

Mirëpo duket se dy këngëtaret kanë vendosur që të mbledhin përsëri forcat për të sjellë një tjetër bashkëpunim, i cili ndoshta mund të jetë një hit dimri.

Këto dyshime i kanë ngritur vet ato me anë të disa postimeve në “InstaStory”

“Ne prap”, shkroi fillimisht Dhurata në një foto krah Elvanës.

E më vonë e ripostoi edhe Elvana fotografinë ku shkroi:  “Apo a?”.

/Lajmi.net/

Lajme të ngjashme

Dua Lipa zbulon sindromen nga e cila vuan

Press

Këngëtarja shqiptare befason: Kam harruar ndjesinë e të bërit dashuri

Press

Aktorja e njohur turke dënohet me dy vjet burg

Press

Këta janë VIP-at që nuk pinë fare alkool, mësoni arsyet

Press

Ka qenë në një lidhje me Jay-Z? Rita Ora u jep fund thashethemeve për të

Press

Ndodh e papritura mes Tunës dhe ish-të dashurit të saj Cozman

Press