Press Online
SHOWBIZ

Kush ia mori zemrën Adea Pulës?

Këngëtarja Adea Pula ka lansuar këngën e saj më të re, “Ti”. Vjeshta konsiderohet një stinë e baladave dhe e tillë është edhe kënga e re e Adea Pulës, “Ti” qe këngëtarja e ka lansuar sonte ne kanalin e saj zyrtar ne YouTube.

Kënga e re e Adeas është punuar nga Mixey kurse teksti është shkruar nga Bim Bimma. Kjo është kënga e dyte e Adeas qe vije ne nje hark kohor prej tre muajsh, derisa kënga e Adeas para dy muajve “Mos Harro” pati me shumë se 321 mije klikime. /GazetaExpress/

Lajme të ngjashme

Dua Lipa zbulon sindromen nga e cila vuan

Press

Këngëtarja shqiptare befason: Kam harruar ndjesinë e të bërit dashuri

Press

Aktorja e njohur turke dënohet me dy vjet burg

Press

Këta janë VIP-at që nuk pinë fare alkool, mësoni arsyet

Press

Ka qenë në një lidhje me Jay-Z? Rita Ora u jep fund thashethemeve për të

Press

Ndodh e papritura mes Tunës dhe ish-të dashurit të saj Cozman

Press