Press Online
KRONIKA E ZEZË

Nëna nga Çairi, sulmoi fizikisht të dashurin e të bijës, pasi ai më herët ia kishte rrahur vajzën

Një vajzë 26 vjeçare thuhet se është sulmuar fizikisht nga i dashuri i saj dhjetë vite më i madh. Nga ana tjetër 36 vjeçari ka paraqitur në polici se është sulmuar fizikisht nga nëna e të dashurës së tij. Ngjarja ka ndodhur në Çair. Nga MPB thonë se po hetojnë rastin, ndërsa pas zbardhjes do të merren masat e nevojshme ligjore.

“Me datë 20.11.2022 në ora 17:50 në Stacionin Policor Çair, 26 vjeçare nga Shkupi ka raportuar se rreth orës 13:00 në një parking në zonën e Çairit, pas një debati të mëparshëm është sulmuar fizikisht nga i dashuri i saj V.T.(36) nga Shkupi. V.T më vonë ka raportuar se rreth orës 13:30 në një parking në zonën e Çairit është sulmuar fizikisht nga U.S, nëna e të dashurës së tij”, thuhet në raportin e MPB-së./KlanMacedonia

Lajme të ngjashme

Policia e Maqedonisë në aksion, parandalohet kontrabanda e cigareve nga Greqia

Press

Një fëmijë nga Shkupi vdes në aksidentin mes dy veturave dhe një motoçiklete

Press

Shqiptarët në Kumanovë ftohen në biseda informative

Press

Shkupjani gjeti një kuletë dhe me letërnjoftimin e huaj “ia zbraz” llogarinë bankare pronarit të saj

Press

“Alarmet për bomba”, ngritët padi penale për veprën “terrorizëm”

Press

Dy të arrestuar për vjedhje në stacion hekurudhor të Kumanovës

Press