Press Online
KRONIKA E ZEZË

Bastisje në Gazi Babë të Shkupit, MPB: Arrestohet dileri 19-vjeçar

MPB njofton se mbrëmjen e djeshme, respektivisht rreth orës 20:05, në Shkup është arrestuar 19-vjeçari F.B. nga Shkupi, përcjell TV21. Nga MPB shtojnë se pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të bëhet kallëzim përkatës.

“Gjatë bastisjes në shtëpinë e tij në zonën e Gazi Babës, të kryer me urdhër të gjykatës, u gjet dhe u konfiskua marihuanë dhe një peshore”, thonë nga MPB.

Lajme të ngjashme

Policia e Maqedonisë në aksion, parandalohet kontrabanda e cigareve nga Greqia

Press

Një fëmijë nga Shkupi vdes në aksidentin mes dy veturave dhe një motoçiklete

Press

Shqiptarët në Kumanovë ftohen në biseda informative

Press

Shkupjani gjeti një kuletë dhe me letërnjoftimin e huaj “ia zbraz” llogarinë bankare pronarit të saj

Press

“Alarmet për bomba”, ngritët padi penale për veprën “terrorizëm”

Press

Dy të arrestuar për vjedhje në stacion hekurudhor të Kumanovës

Press