Press Online
KRONIKA E ZEZË

Plagosje me armë zjarri në Strugë

Një 55 vjeçar nga fshati Veleshtë i Strugës është plagosur me armë zjarri dhe po trajtohet në Spitalin e Përgjithshëm në Strugë, raporton Klan Maqedoni. Nga policia nuk japin detaje më të hollësishme, por konfirmojnë rastin dhe thonë se po punojnë për zbardhjen e tij.

“Më datë 23.11.2022 në Njësinë për Punë të Brendshme në Strugë është raportuar se me plagë nga armë zjarri në Spitalin e Përgjithshëm të Strugës është pranuar D.B.(55) nga fshati Veleshtë i Strugës. Njësia për Punë të Brendshme Strugë merr masa për zbardhjen e ngjarjes”, thotë Merlina Islami, zëdhënëse e SPB-Ohër.

Lajme të ngjashme

Policia e Maqedonisë në aksion, parandalohet kontrabanda e cigareve nga Greqia

Press

Një fëmijë nga Shkupi vdes në aksidentin mes dy veturave dhe një motoçiklete

Press

Shqiptarët në Kumanovë ftohen në biseda informative

Press

Shkupjani gjeti një kuletë dhe me letërnjoftimin e huaj “ia zbraz” llogarinë bankare pronarit të saj

Press

“Alarmet për bomba”, ngritët padi penale për veprën “terrorizëm”

Press

Dy të arrestuar për vjedhje në stacion hekurudhor të Kumanovës

Press