Press Online
MODË

5 printe që e bëjnë një veshje të duket gjithmonë e kushtueshme

Sa herë jeni ndodhur në sezonin e uljeve, duke bërë blerje te reja dhe përfundoni duke shpenzuar gjithmonë për gjëra të thjeshta bazike, që çuditërisht janë ngjyra e zezë ose e bardhë. Sigurisht, zgjedhja e ngjyrave të tilla janë një blerje e mirë por nuk do të thotë që janë zgjedhja e vetme!

Në fakt janë një sërë printesh të cilat gjithmonë duken të kushtueshme, edhe pse nuk janë në të vërtetë. Jeni kurioze cilat janë disa prej tyre? Mbani shënim dhe mos i neglizhoni herën tjetër që do të shkoni shopping.

Me sandale me takë apo me atlete, për paradite ose në mbrëmje, gjithmonë do jeni IN

Lulet e mëdha

Elementi femëror i luleve, ideal për çdo stinë.

Gingham


Mund t’ju duket pak e ndërlikuar për t’i kombinuar, por jeni gabim. Kuadratet bardhezi janë lehtësisht të kombinueshme me çdo ngjyrë apo print

Pikat (Polka Dots)


Dekadat kanë vërtetuar se ky është printi pa kohë, që nga princeshat e deri tek javët e modës.

Yjet


I mbani mend këshillat që ju dhamë për kuadratet? Yjet janë e njëjta familje përsa i përket trukut të kombinimit!

Lajme të ngjashme

Fund mbi pantallona, rikthehet trendi i viteve 2000

Press

Këto janë 4 llojet e çantave që duhet t’i ketë çdo grua

Press

Këto 7 ngjyra janë çelësi për t’u dukur më e pasur sesa jeni këtë dimër

Press

Dizajnet e thonjve të dimrit janë thjesht të parezistueshëm

Press

Modelet e thonjve të Halloween-it s’mund të ishin më të frikshëm se kaq

Press

Shallet janë pjesë të veshjeve tona të preferuara: Ja si duhet t’i bartni këtë sezon

Press