Press Online
SHOWBIZ

Befason Lei Kraja: Do bëhem nënë së shpejti, dua dy fëmijë

Lei Kraja ka spikatur gjithmonë për bukurinë e saj. Ajo ka forma perfekte dhe trup tepër sensual. Si pasojë dhe shumë ndjekës në Instagram.

Së fundmi, moderatorja i ka dhënë mundësinë ndjekësve të bëjnë pyetjet që dëshirojnë dhe padyshim që ato kanë qenë të shumta.

Ndër të tjera, Lei u pyet se kur e mendon vete mama dhe ajo ka befasuar me përgjigjen duke thënë: “Së shpejti”.

Më tej, e pyetur se sa fëmijë do të donte të kishte, moderatorja ka zbuluar: “2 maksimumi”.

Kujtojmë që Lei është shumë e rezervuar për jetën private, por herë pas here zbulon detaje. Pak kohë më parë, ajo ka treguar se është në një lidhje, por identitetin e djalit që i ka rrëmbyer zemrën zgjodhi ta mbante të fshehtë.

Lajme të ngjashme

Dua Lipa zbulon sindromen nga e cila vuan

Press

Këngëtarja shqiptare befason: Kam harruar ndjesinë e të bërit dashuri

Press

Aktorja e njohur turke dënohet me dy vjet burg

Press

Këta janë VIP-at që nuk pinë fare alkool, mësoni arsyet

Press

Ka qenë në një lidhje me Jay-Z? Rita Ora u jep fund thashethemeve për të

Press

Ndodh e papritura mes Tunës dhe ish-të dashurit të saj Cozman

Press