Press Online
SHOWBIZ

Diellza Kolgeci pjesë e ndejës së organizuar nga ambasadori francez, fotografohet krah Albin Kurtit

Mbrëmjen e kaluar ish miss Kosova, Diellza Kolgeci, ishte pjesë e një eventi të rëndësishëm. Kolgeci ka publikuar disa imazhe në profilin e saj në “Facebook” nga ndeja e organizuar nga “Beaujolais Nouveau” dhe ambasadori francez në Kosovë, Olivier Guerot, shkruan lajmi.net.

385
96
128

Në fotografitë e publikuara, ajo shihet duke pozuar pranë Kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti.

“E nderuar të jem pjesë e traditës dhe familjes së ‘Beaujolais Nouveau’ organizuar nga ambasadori francez dhe Fidaim Rashiti”, ka shkruar Diellza Kolgeci në “Facebook”.

Diellza edhe më tutje ka ndarë me ndjekësit e saj fotografi të tjera, ku duket se ia ka kaluar mirë nën shoqërinë e kryeministrit dhe figurave të tjera të rëndësisë së lartë në këtë event.

Lajme të ngjashme

Dua Lipa zbulon sindromen nga e cila vuan

Press

Këngëtarja shqiptare befason: Kam harruar ndjesinë e të bërit dashuri

Press

Aktorja e njohur turke dënohet me dy vjet burg

Press

Këta janë VIP-at që nuk pinë fare alkool, mësoni arsyet

Press

Ka qenë në një lidhje me Jay-Z? Rita Ora u jep fund thashethemeve për të

Press

Ndodh e papritura mes Tunës dhe ish-të dashurit të saj Cozman

Press