Press Online
MODË

Dizajnet e thonjve të dimrit janë thjesht të parezistueshëm

Modelet më të pëlqyera të thonjve të këtij sezoni të ftohtë përfshijnë më shumë sesa thjesht ngjyra të errëta – tashmë vizatimet me tematika festash janë kudo të pranishme. Por, ndryshe nga çdo herë, përgatituni të shihni gjatë sezonit të ftohtë disa forma abstrakte, ngjyra reflektuese, iluzione optike dhe sigurisht, kthesa të reja në manikyrin klasik francez.

Për të kuptuar se çfarë duhet të presim nga ky sezon, disa ekspertë janë të një mendimi: stilet që dominojnë tendencat e dimrit do të jenë të gjitha jashtë imagjinatës dhe brenda fuqisë së kreativitetit.

Shikoni këto stile, modele, krijime dhe para se të shkoni te manikyristja, zgjidhni cili është stili që ju identifikon më shumë.

Gati për periudhën e festave?

Lajme të ngjashme

Fund mbi pantallona, rikthehet trendi i viteve 2000

Press

5 printe që e bëjnë një veshje të duket gjithmonë e kushtueshme

Press

Këto janë 4 llojet e çantave që duhet t’i ketë çdo grua

Press

Këto 7 ngjyra janë çelësi për t’u dukur më e pasur sesa jeni këtë dimër

Press

Modelet e thonjve të Halloween-it s’mund të ishin më të frikshëm se kaq

Press

Shallet janë pjesë të veshjeve tona të preferuara: Ja si duhet t’i bartni këtë sezon

Press