Press Online
KRONIKA E ZEZË

Humb jetën një 66-vjeçare në Kërçovë, i bie në kokë një konstruksion tavani

Një grua ka ndërruar jetë pasi i ka rënë një konstruksion tavani, njoftojnë nga MPB. “Dje në ora 13:40 në policinë e Kërçovës është raportuar se S.I.(66) nga Kërçova në një shtëpi në rrugën “Ljubica Bogeska” në Kërçovë ka rënë një konstruksion tavani, e cila ka ndërruar jetë në vend.

Mjeku i Emergjencës Mjekësore ka konstatuar vdekje pa gjurmë të dukshme dhune, dhe sipas urdhrit të Prokurorit Publik, trupi i pajetë i të ndjerës është dërguar për autopsi”, theksojnë nga MPB.

Lajme të ngjashme

Policia e Maqedonisë në aksion, parandalohet kontrabanda e cigareve nga Greqia

Press

Një fëmijë nga Shkupi vdes në aksidentin mes dy veturave dhe një motoçiklete

Press

Shqiptarët në Kumanovë ftohen në biseda informative

Press

Shkupjani gjeti një kuletë dhe me letërnjoftimin e huaj “ia zbraz” llogarinë bankare pronarit të saj

Press

“Alarmet për bomba”, ngritët padi penale për veprën “terrorizëm”

Press

Dy të arrestuar për vjedhje në stacion hekurudhor të Kumanovës

Press