Press Online
SHOWBIZ

Xeni vjen me këngë të re (VIDEO)

Këngëtari i njohur Shkëlzen Jetishi, i njohur si Xeni pas shumë kohë e ka publikuar këngën e re. “Gabimi falet” titullohet projekti i tij i ri. Ai është një nga këngëtarët më të pëlqyer të muzikës popullore. Ndiqeni këngën e re të Shkelzen Jetishit – Xenit.

Lajme të ngjashme

Dua Lipa zbulon sindromen nga e cila vuan

Press

Këngëtarja shqiptare befason: Kam harruar ndjesinë e të bërit dashuri

Press

Aktorja e njohur turke dënohet me dy vjet burg

Press

Këta janë VIP-at që nuk pinë fare alkool, mësoni arsyet

Press

Ka qenë në një lidhje me Jay-Z? Rita Ora u jep fund thashethemeve për të

Press

Ndodh e papritura mes Tunës dhe ish-të dashurit të saj Cozman

Press