Press Online
SHOWBIZ

Bebe Rexha zbulon datën e albumit me të ri

Bebe Rexha është shumë aktive në muzike – duke mos munguar me projekte të reja. Ajo tashmë ka njoftuar fansat se ka gati albumin e saj më të ri. “Albumi i tretë “Bebe”  është gati. Lansohet me 28 Prill”, thuhet në përshkrim. Rexha po ashtu javë më parë ka shpallur datat e turneut në Amerikën e Veriut për vitin 2023.

Turneu do të fillojë në Phoenix, të Arizonas dhe ndalon në shumicën e qyteteve kryesore, përpara se të përfundojë në The Wiltern në Los Angeles, të Californias më 30 qershor.

Bebe Rexhe ka shënuar një sukses të madh me këngën “I’m Good (Blue)”, e cila vjen me bashkëpunim me  David Guetta.

Lajme të ngjashme

“Asnjë ëndërr nuk është shumë e madhe”, Stresi dhe Alaudini bëhen bashkë (FOTO)

Press

Vedati pas daljes nga BBVK takohet me Zhegrovën dhe Sadikun

Press

Gazetarja bën deklaratën ‘bombë’ për Arbana Osmanin: ‘Më mori vendin e punës’

Press

Pas “Big Brother VIP”, Ilir Shaqiri bëhet pjesë e një reality show tjetër

PRESSonline.mk

Olta e vendosur të largojë Kiarën nga shtëpia: Vdes të dal kokë më kokë me të

Press

Kida thotë “Leje” me këngën e re (VIDEO)

Press