Press Online
SPORT

Real Madridi po interesohet për transferimin e Romelu Lukaku

Romelu Lukaku pritet të largohet nga Interi në fund të këtij sezoni. Sulmuesi belg është i huazuar te skuadra italiane nga Chelsea, por raportohet se Interi nuk do ta shfrytëzojë opsionin për blerjen përfundimtare të tij.

Por as te Chelsea nuk janë të gatshëm ta ndalin Lukakun në Stamford Bridges dhe tani ka një opsion të ri që belgu ta vazhdoj karrierën. Fichajes ka raportuar se është gjiganti spanjoll Real Madrid që ka shprehur interesim për afrimin e sulmuesit për sezonin e ri.

Lajme të ngjashme

Pas kritikave që ia bëri lojtarëve e pronarëve, Conte pritet të largohet nga Tottenham

Press

Kosova me vlerën e dytë më të madhe në grupin “I”

Press

E ardhmja e Messit te Kombëtarja e Argjentinës, flet Scaloni

Press

Interi e do De Zerbin në vend të Inzaghit

Press

Rabiot në mes të Juventus dhe Anglisë

Press

Krasniqi mesazh rumunëve: Mos e nënvlerësoni Kosovën pse është vend i vogël, kemi futbollistë që luajnë në Evropë

Press