Press Online
SHOWBIZ

Vedati i Stupcave heq dilemat, tregon ku i ka mbjellë flokët

Gjithkujt i ka rënë në sy reklamat për mbjelljen e flokëve dhe disa nga ato, karakter kryesor, kanë pasur aktorin Vedat Bajrami.

Ndërkohë, zërat dyshues nëse Vedati vërtetë ka mbjellur flokët, janë shuar kur ai, gjatë një bisede me Artanin në “Big Brother VIP”, ka treguar se si e ka realizuar reklamën dhe i ka thënë se ia ka besuar “Ozone Hair Clinic” për ta bërë mbjelljen e flokëve.

“I bona flokët në Ozone Hair Clinic, i kam mbjellë aty! Mandej mu patën gju qesi klinika FAKE, jo te na i ka mbjell, jo te na i ka mbjell”, i shpjegoi Vedati-Artanit.

Por Vedati nuk u ndal me kaq. Ai tregoi se kishte bërë reklamë edhe për një klinikë tjetër në Shqipëri, por aty kishte vendosur një perukë dhe nuk ia kishte besuar mbjelljen e flokëve.

“Ja pata bo edhe dikujt tjetër një reklamë, por aty kam pas vendos maskë, ja pata bo dikujt ma moti në Shqipëri një reklamë, por aty kam pas maskë, e kam pas pagu special një italian për maskë me u duk që jam qel, e mandej janë mundu me ma keqpërdor”, ka vazhduar aktori Vedat Bajrami.

Vedati është një nga banorët më të dashur për publikun kosovar, dhe finalist në sezonin e parë të “Big Brother VIP Kosova”.

Lajme të ngjashme

“Asnjë ëndërr nuk është shumë e madhe”, Stresi dhe Alaudini bëhen bashkë (FOTO)

Press

Vedati pas daljes nga BBVK takohet me Zhegrovën dhe Sadikun

Press

Gazetarja bën deklaratën ‘bombë’ për Arbana Osmanin: ‘Më mori vendin e punës’

Press

Pas “Big Brother VIP”, Ilir Shaqiri bëhet pjesë e një reality show tjetër

PRESSonline.mk

Olta e vendosur të largojë Kiarën nga shtëpia: Vdes të dal kokë më kokë me të

Press

Kida thotë “Leje” me këngën e re (VIDEO)

Press