Press Online
SHOWBIZ

Veprimi i Nicole Kidman në Oscars, që bëri të gjithë të mendojnë se ajo ishte e dehur

Nicole Kidman mahniti të gjithë me pamjen e saj në Oscars 2023.

Ylli hollivudian ra në sy edhe përshkak të humorit të saj, aq sa fansat po mendojnë se ajo kishte pirë para se të paraqitej në tapetin e kuq.

Shkak për këtë u bënë disa sjellje të “çuditshme” të aktores.

Si mendoni ju?

Lajme të ngjashme

Rita Ora e jashtëzakonshme, pritet të xhirojë videoklip të ri

Press

Çudit me linjat ylli 54 vjeçar i Baywatch

Press

Molly Smith tregon trupin e saj të tonifikuar

Press

Këngëtarja Bebe Rexha ndan foton e rrallë nga fëmijëria

Press

Këto trende pranverore do t’i shohësh kudo në ditët në vijim

Press

Ed Sheeran nuk i kursen lotët në dokumentarin e ri, flet për gruan dhe vdekjen e shokut të ngushtë (VIDEO)

Press