Press Online
SHOWBIZ

Me plis në kokë shpallet fituesi i Big Brother VIP Kosova

Me në fund është shpallur edhe fituesi i Big Brother VIP Kosova. Vedat Osmani dhe Stresi ishin dyshja e fundit e mbetur në finale.

Publiku shqiptarë vendosi që të kurorëzoi si fitues të BBVK Stresin. Pos tyre në nominim më herët ishin Juliana Nura e cila doli e treta, Artan Thaqi që doli i katërti dhe Mbresa Hajrullahu që doli e pesta.

Lajme të ngjashme

“Asnjë ëndërr nuk është shumë e madhe”, Stresi dhe Alaudini bëhen bashkë (FOTO)

Press

Vedati pas daljes nga BBVK takohet me Zhegrovën dhe Sadikun

Press

Gazetarja bën deklaratën ‘bombë’ për Arbana Osmanin: ‘Më mori vendin e punës’

Press

Pas “Big Brother VIP”, Ilir Shaqiri bëhet pjesë e një reality show tjetër

PRESSonline.mk

Olta e vendosur të largojë Kiarën nga shtëpia: Vdes të dal kokë më kokë me të

Press

Kida thotë “Leje” me këngën e re (VIDEO)

Press