Press Online
MAQEDONI

Për herë të parë në Kumanovë, emision fetar gjatë Ramazanit me teologet më të njohura

Edhe sot në Televizioni News u realizuan xhirimet e emisioneve fetare. Gjatë. muajit të Shenjtë të Ramazanit, në Televizioni News mund të ndiqni cdo natë emision special fetar që realizojnë në bashkëpunim me Myftininë e Kumanovës!

“Me teologet më të njohura tona do të bashkëbisedojmë për tema të ndryshme nga aspekti fetar, me qëllim që të begatojmë programin tonë dhe tuajin gjatë këtij muaji të bekuar”, njoftojnë nga Tv News.

Lajme të ngjashme

Shaqiri: Konviktet studentore do të rinovohen urgjentisht, matura shtetërore do të mbahet në kohë

PRESSonline.mk

RMV, gratë durojnë dhimbje të forta duke menduar se kanë menstruacione pa e ditur se kanë endometriozë

Press

Shkollat ​​e mesme me profesione shëndetësore nuk do të regjistrojnë më nxënës të çrregullt

Press

Të gjithë për “Frontin për Europë”, përveç VMRO-së dhe Levicës!

Press

Aksident fatal në rrugën Manastir-Kërçovë, vdes 25- vjeçarja

Press

Këto rrugë janë të mbyllura për qarkullim – LAMM me informacione të rëndësishme për drejtuesit e mjeteve

PRESSonline.mk