Press Online
MAQEDONI

PTHP: Paraburgim për mësuesen dhe katër dilerët e drogës

Prokuroria Themelore Publike ka kërkuar që Gjykata Penale në Shkup t`u caktojë paraburgim pesë të dyshuarve për shitje të drogës, njofton KlanM.

Në mesin e të dyshuarve janë katër burra dhe një grua, sic njofton KlanM, për të cilën tashmë dihet se është mësuese në një shkollë fillore në Aerodrom të Shkupit.

Kërkesa për paraburgim vjen bashkë me hapjen e hetimeve, kurse Prokurori vlerëson se të dyshuarit duhet të marrin masa më të rrepta për shkak të mundësisë së arratisjes dhe përsëritjes së veprës.

Lajme të ngjashme

Grubi: Punojmë që VMRO të votojë për ndryshimet kushtetuese

Press

“Nuk ka Qeveri pa shqiptarët, VMRO-DPMNE-ja e humbi partnerin e vetëm, ASH-në”, tha Osmani

Press

Moti sot

Press

Schinas: Koha për hapjen e klasterëve, të realizohen ndryshimet kushtetuese

Press

Grubi: Jam realist, votat për Ndryshimet Kushtetuese do të sigurohen

Press

Youtuberi maqedonas konvertohet nga ortodoks në musliman (VIDEO)

Press