„Го правам она што сакам“: Хали Бери целосно гола пиеше вино на балконот (ФОТО)

Популарната актерка Хали Бери целосно гола пиеше вино на балконот, а фотографијата ја објави на социјалната мрежа Инстаграм и во описот напиша: „Го правам она што сакам да го правам. Среќна сабота“.

На фотографијата холивудската убавица со раката го покрива пределот на градите и се потпира на оградата на балконот, која стратешки ја искористила за да ги покрие своите интимни делови.

Оскаровката во август оваа година ќе го прослави својот 57-ми роденден, но сепак изгледа фантастично.

Хали ја одржува фигурата со секојдневните напорни тренинзи.