Култна порно актерка по 30 години престанува да снима со мажи, ја откри причината зошто

Џулија Ен, вистинска ветеранка на порно индустријата, глумеше во нејзиниот прв филм за возрасни во 1992 година и стана една од најомилените ѕвезди од жанрот на сите времиња.

Како што пишува LadBible, таа ја започнала својата кариера како дел од познатото стриптиз дуо „Blondage“ со Џенин Линдемулдер, а за нејзините достигнувања доволно говори и фактот што оваа година беше примена во „Hall of Fame“ на Brazzers.

Во неодамнешното појавување на подкастот „Holly Randall Unfiltered“, таа зборуваше за тоа зошто одлучила да престане да работи со машки актери и сега снима само сцени со нејзините колешки. Споменатата одлука „паднала“ недолго откако таа се омажила, но таа негира дека има некаква врска со нејзиниот сопруг, кој не е дел од индустријата. Всушност, тоа е токму спротивното бидејќи таа истакна дека нејзиниот сопруг „не е љубоморна личност“.

„Знаеше која сум јас, знаеше се“, појасни 53-годишната Џулија, на чија одлука влијаела уште една причина.

„Како жена која старее и која мрази теретана, сфатив дека не можам да контролирам каде ми оди салото во сцените со момчиња“, објасни таа и додаде дека „ситуацијата е таква каква што е и веќе не може да избира“.

„Кога имам секс со девојка, можам на одреден начин да се позиционирам и да бидам поопуштена. Кога момче е зад вас, работите едноставно се случуваат и се чувствувам како да не можам да го контролирам салото“, објаснила таа.

Понатаму, ѕвездата од филмовите за возрасни, исто така, призна дека станала „несигурна и исплашена“ за нејзините брчки, а Холи, водителка на подкаст која исто така работи во индустријата повеќе од 20 години, рече дека „го разбира нејзиниот страв“.