Заводлив поглед и бујно деколте: Новата девојка на Огњен Амиџиќ ги „запали“ мрежите (ФОТО)

Водителот Огњен Амиџиќ е во центарот на вниманието на јавноста откако се дозна дека е во врска во водителката и колешка Мина Наумовиќ, која е 17 години помлада од него.

Таа е многу активна на социјалните мрежи, а со последната фотографија предизвика лавина од коментари.

Мина се фотографирала лежејќи во кревет, а во преден план се нејзините усни, заводлив поглед, но и бујно деколте.

Мина поголемиот дел од времето го поминува во луксузниот дуплекс на Огњен на Дорчол, се шпекулира дека веќе се вселила кај него, а парот ги избегнува рестораните во Белград за да ја избегне јавноста.