Нов катастрофален потег на Мегваер🎥


Rating strangers at football in Skopje ! ⚽️🥅 ↓↓↓


Хари Мегваер уште еднаш покажа дека не е достоен да го носи дресот на Манчестер Јунајтед.

Хари на мечот со Севиља направи катастрофална грешка и му подари топка на Ен Несири, кој погоди за водство од 1:0.