Меси со велосипед низ улиците на Барселона🎥


Rating strangers at football in Skopje ! ⚽️🥅 ↓↓↓


На Лионел Меси ова лето му завршува договорот со ПСЖ, а се погласни се шпекулациите за негово враќање на „Камп Ноу“.

Аргентинецот пред два дена слета на аеродромот „Ел Прат“ во Барселона во придружба на семејството и најблиската придружба.

Денес се појави видео на Меси во близина на неговата куќа во Барселона и тоа како вози велосипед со капа на глава.