featured

Хајди Клум прошета во бикини: „Леле, уште ми стојат крилјата“

Познатата манекенка позираше за германското издание на магазинот „Glamour“ и покажа неверојатна линија која ја одржува со строга диета.

– Леле, уште ми стојат крилјата – напишала Клум која во минатото носела ревии за „Викторија сикрет“.

Таа неодамна го привлече вниманието на забавата пред Греми, каде што блесна во храбар фустан „LaQuan Smith“ и покажа дека и во петтата деценија изгледа одлично, пишува Индекс.